+ 1 (707) 877-4321
+ 33 977-198-888

Jacek Gorzawski Art Gallery - Jacek Gorzawski Artworks

Jacek Gorzawski Art Gallery - Jacek Gorzawski Artworks

"Jestem artystą malarzem - impresja to styl w którym lubię się wyrażać. Zajmuję się konserwacją starych obrazów, ram i wszelkich przedmiotów w których tkwi dusza - w których tlą się wspomnienia. Ogromną satysfakcję sprawia mi zarówno tworzenie obrazów jak i przywracanie świetności dziełom dawno zapomnianym. W czasach kiedy zdawałem egzaminy do Liceu"

Jacek Gorzawski
Jacek Gorzawski
Artworks added the
Added November 2 2014
Added August 1 2014
Added April 3 2014
Added March 31 2014
Added March 25 2014
Artworks Media
Artworks Topics
Artworks Styles
Sizes
Prices
Artworks from 1 to 18 (on 18 total)


DOŁADOWANIE - ELEKTROWNIA WODNA ŻARNOWIEC

ZAGRODA GBURSKA - SKANSEN NADOLE

MY DAUGHTER The water lilies

Wolin National Park

DĄB

HARON POLONICA

PORTRET

UWIELBIENIE

MAKI LUNY

MAKI

MAKI DZIWOŻONY

POWRÓT DO DOMU

CISZA

DZIWOŻONA

BYCHOWSKA STRUGA

JULIA

AUTUMN

CHINKAJestem artystą malarzem - impresja to styl w którym lubię się wyrażać. Zajmuję się konserwacją starych obrazów, ram i wszelkich przedmiotów w których tkwi dusza - w których tlą się wspomnienia. Ogromną satysfakcję sprawia mi zarówno tworzenie obrazów jak i przywracanie świetności dziełom dawno zapomnianym.

W czasach kiedy zdawałem egzaminy do Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku Białej sposoby komunikowania się poprzez internet graniczyły z tematyką SF. Jednym z niewielu sposobów manifestowania swojej twórczości było wystawianie prac w galeriach. Manszardem moich pierwszych prac była galeria w Katowicach na ulicy Mickiewicza. To z tamtąd moje pierwsze płótna trafiały min. do UM w Katowicach właśnie i Zabrza.
Kilkakrotnie w moim życiu obierałem inne alternatywy rozwoju, jednak za każdym razem moją świadomość artystyczną starali mi się uzmysłowić moi krewni - nieodżałowanej pamięci artysta rzeżbiaż i medalier Edward Gorol i jego brat Emanuel tworzący w Niemczech.

Rozpoczynając szóste dziesięciolecie bytu na tym "ziemskim łez padole" wiem na pewno, że moje malarstwo pomaga mnie samemu w stworzeniu własnego świata - świata w którym czuję się bezpiecznie. I tym światem chciałbym się podzielić z Wami.

O mojej technice tworzenia obrazu, stylu i użytych środków mógłbym pisać poematy. Impasty, fakyury, kolaże, światłocienie itd - itp. Nie potrafię zrealizować obrazu w jeden dzień. To co tworzę musi mieć moją duszę, odbiorca musi "mnie czuć".

[Biography - Jacek Gorzawski - 3Ko]


EMAIL- EMAIL- EMAIL- EMAIL- EMAIL- * A