+ 1 (707) 877-4321
+ 33 977-198-888

Adrian Muka Art Gallery - Adrian Muka Artworks

Adrian Muka Art Gallery - Adrian Muka Artworks

"Une jam lindur ne Fier me 24 korrik 1966. Qe ne femijeri enderrova te behem piktor i madh. U rrita me dashurine per te pikturuar. Arti i piktures per mua ka nje motiv, nje mision shpirteror dhe kenaqesi estetike. Jam i apasionuar pas artit te piktures dhe jo vetem ... Ne galerine time mund te gjeni punet e mia. Nese deshironi mund te kerkoni ne te"

Adrian Muka
Adrian Muka
Artworks added the
Added December 10 2013
Added December 9 2013
Artworks Media
Artworks Topics
Artworks Styles
Sizes
Artworks from 1 to 3 (on 3 total)Une jam lindur ne Fier me 24 korrik 1966. 
Qe ne femijeri enderrova te behem piktor i madh.
U rrita me dashurine per te pikturuar. 
Arti i piktures per mua ka nje motiv, nje mision shpirteror dhe kenaqesi estetike. 
Jam i apasionuar pas artit te piktures dhe jo vetem ...
Ne galerine time mund te gjeni punet e mia. 
Nese deshironi mund te kerkoni ne te gjithe galerine dhe te zgjidhni pikuren qe ju pelqen.
 
Ju lutem plotesoni formen e kontaktit dhe jepni nje cmim/
 
[Biography - Adrian Muka - 2Ko]Adrian Muka's Guestbook

portret

(portet, 24 November 2013)
EMAIL- EMAIL- EMAIL- EMAIL- EMAIL- * A